Nejlepší spalovač tuků

Nejlepší spalovač tuků: který spalovač je nejlepší?

Řekněme si nejdříve, podle čeho to posoudit:

1. Má prokázané účinky?
2. Objevují se u něj vedlejší účinky?

U obou otázek obstojí nejlépe l-carnitin.

Nemá vedlejší účinky – běžně se tato látka vyskytuje v mase. Navíc není možné se l-carnitinem předávkovat – stejně jako není možné se předávkovat vitaminem C.

Účinky l-carnitinu potvrzují některé univerzitní studie. Většina ostatních spalovačů ještě nemá srovnatelné důkazy o své funkčnosti.

Pokud se chcete sami přesvědčit o účincích l-carnitinu, samozřejmě můžete zadat na seznam.cz “l-carnitin diskuze” a vyhledat zkušenosti ostatních.

Jak l-carnitin dávkovat pro ideální výsledky?

Minimálně 500 mg 20 minut před cvičením.

Které další spalovače tuku mohou být užitečné?

Ty, které obsahují kofein a taurin. Tyto látky zvyšují koncentraci, zlepšují koordinaci pohybů a chrání tak svaly před poraněním.

Navíc zlepší Vaši výdrž a tím Vám umožní spálit více kalorií.

Obecně platí, že spalovače tuků nedělají zázraky, ale minimálně usnadňují hubnutí. Na rozdíl od nesmyslů jako je dieta podle štefana margity nebo masová dieta.

Proč se mnoha lidem ani přes velké úsilí nedaří spalovat tuky?

Důvodem, proč se mnoha lidem nedaří spalovat tuky, jsou takzvané skryté příčiny nadváhy, které člověku mohou bránit zhubnout, navzdory jeho přísnému stravování a cvičení.

Skryté příčiny nadváhy jsou zdravotní problémy, které ztěžují hubnutí a mnoho lidí vůbec neví, že na tyto zdravotní problémy trpí.

Naopak když se tyto příčiny nadváhy odstraní, jde hubnutí a spalování tuků mnohem snadněji.

Pokud Vás zajímá více informací o tom, jak se zbavit skrytých příčin nadváhy, a o dalších principech hubnutí, klikněte na ikonu níže: